51     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos luduWacław " DRIZIT " Beck


Dziś zbiór listów różnych. Cieszą mnie szczególnie te od maniaków, krótkie, pozornie bez sensu :D Takie maniackie w 100%, w stylu: Kocham Was jak bułkę z serem, o wschodzie słońca, gdy fraguję 140 (u)boota. Ucieszył mnie także list, może bardziej związany z SIKRETIA i SS’em, ale jednak miły, o tym poniżej. Doszły także takie „z litości” hehe, równie sympatyczne. Tak pokrótce przedstawia się struktura Waszych listów, liczę na to że i tych maniackich i wszystkich innych będzie o wiele więcej!!! Piszcie! Piszcie! [email protected]UFO to najlepsza gra i takie diablo się przy nim chowa pod stół zrzucając z brzękiem łyżki!!
I tylko tyle chciałem powiedzieć :P
Niedxwiedx

No to ja rozumiem! Kurcze UFO to była dosłownie pierwsza gra którą sobie kupiłem. Kosztowała wtedy …8 tysięcy chyba? Pamiętam że były dwie gry Dizzy i ta, no i screeny mnie przekonały ;)

Witam.
Jarosław Plebański vel Yaromir z tej strony się kłania. [ukłon] Klepię w klawisze w imieniu swoim i Koźluka Macieja Maciotsenem niegdyś zwanego. Jeśli możemy w jakiś sposób przyczynić się do rozwoju waszej witryny oczywiście służymy pomocą. Macie nasze pełne poparcie. Pisząc oficjalnie: "Wyrażamy zgodę na publikacje naszych tekstów" ;)
Pozdrawiamy serdecznie
plebakus

Strasznie się cieszę że się odezwaliście!!! Co prawda to zgoda to dopiero kropla w morzu potrzeb, aby utworzyć archiwum numerów, ku pamięci SS, ale i tak jestem wdzięczny.

Witam
byłem wielkim fanem ssa a teraz wpadłem na waszą gazetę. Przejrzałem archiwalne numery i jestem zachwycony.

Ale

zauważyłem że nie macie żadnej mangi a ja jako MMAAANNIIIAAAAAAKKK chciałbym zapytać czy nie było by możliwości abym jakiś manga room czy coś "prowadził" Jak się namyślisz to odpisz
Pozdrowienia ECCHI

Witaj maniaku! Heh, wybacz MMAAAAANIIIIAKKKUUUUU ;). Otóż chwilowo chcemy sobie odpuścić z dokładaniem działów, a w szczególności, jeżeli mamy kogoś dodatkowo zapraszać do współpracy. Może i to zabrzmiało brutalnie, ale chwilowo mam urwanie głowy, przez to Emill też, a nie chcemy przyjmować osób masowo, każdego chcemy traktować indywidualnie, a na to trzeba czasu. Odezwę się jakby co.

Cześć,
tak 3mac!
Miło się czyta i patrzy jak ukazują się kolejne numery ss-ng. w dzisiejszych czasach - łatwiej większości siadać i narzekać, lenić się. marazm i rezygnacja wylewa się wokół. lecz... fajnie, ze są jeszcze ludzie, którym jeszcze cos się chce robić.
A co do nędznoty branżowej, nie tyle ona wyrasta tylko z recesji, co być może więcej z czasów jakie mamy. Łatwiej ludziom pić piwo, pierdzieć w stołek i ogłupiać się pokemoń'skimi serialami w tivi - niż zakasać rękawy i cos kreatywnie zrobić.
pozdrovka -:)
zaq

Też się cieszymy że są tacy ludzie, ciągle ktoś chce dostać się do redakcji, aby tworzyć zina dla samej pasji. To jest dla nas naprawdę piękne. Fakt, większość osób woli iść sobie popić i korzystać z życia, może to i lepiej, bo była by za duża konkurencja ;). Dzięki za miłe słowa ZAQ! Pozdrawiam!
Piszecie, że w waszych skrzynkach listów brak - co mnie lekko dziwi - więc chcę Was poratować ;). No dobra piszę, bo chcę was ocenić, ale "dobra ściema nie jest zła". Po pierwsze - korekta!!! Śpicie panowie, fuszerka totalna... o wiele ładniej by to wyglądało, jakby wszystkie przecinki były na swoim miejscu, a błędów ortograficznych nie było. I stosujcie przenośniki - jeżeli Wam nie wystarczy miejsca na cały wyraz w danej linijce, przenieście jego część do następnej. Inaczej wychodzą "dziury" między wyrazami, co nie jest miłym widokiem. Po drugie - moglibyście też poświęcić jakiś dział na fajne strony z internetu, nie znane szerszej publiczności. Po trzecie w końcu - brakuje waszemu zinowi (chyba, że przegapiłem) jakiegoś plebiscytu na najlepsze gry. To w zasadzie wszystko. życzę dalszych sukcesów.
Cherryy

Plebiscyt będziemy robić, nie ma obaw. Nawet zabraliśmy się za jeden, ale coś nie wypaliło, niestety. Korekta. Hmmm to poważny problem, jednak muszę im ufać, bo sam potem nie mam szans czytać wszystkich tekstów. Problem jest taki, że chłopaki zawsze dostają tych tekstów za wiele i potem tak to może wyglądać. W każdym razie od 19 numeru w korekcie mamy już 4 osoby, więc powinno teraz być wszystko dobrze, a przynajmniej lepiej. Wiemy że to nasza pięta achillesowa, ale walczymy z tym!!!

Witam
Przeglądając listy w 17 numerze znalazłem coś takiego: (Może zacytuje)
„Ja ściągne Was, nawet gdybyście mieli zajmować 100MB."
"No to ja rozumiem! To jest postawa prawdziwego czytelnika! Stary, napisz do mnie, podaj swój adres, zarobiłeś tym komentarzem właśnie na grę. To nie żart, czekam na adres!!!!"
Tak więc zgłaszam się i juz zaraz podaje mój adres.
"Dzięki za list, grę wysyłam za zaliczeniem, nie ma tak dobrze :P"
Czy to znaczy ze musze zapłacić za tą grę, albo koszty wysyłki? Jeśli tak to w ciemno nie widzi mi się nic kupować, jeśli nie - to mój adres:
CEZNURA – ZSRR CZUWA [piiiii, piii, piiiii, pi, piii, piii]
Pozdrawiam
Kamil

Obiecałem, grę posłałem. Może i trochę się z tym guzdrałem, ale już uporałem ;P
Acha, do otwierania paczki zatrudnij jakąś osobę, której cholernie nie lubisz, bo nie wiem czy nie pomyliłem zawartości :D


51     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos ludu